سامانه جوابدهی اینترنتی

  • امکان دریافت جواب از طریق اینترنت
  • امکان پرداخت آنلاین با کارت های شتاب
ورود به سامانه
نظر سنجی
نظر شما درباره سیستم جوابدهی آنلاین چیست ؟ارسال
مشاهده نتایج
logo-samandehi

قوانین و مقررات :

۱. وب سایت آزمایشگاه پاتوبیولوژی شفق ، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می کند .

۲. حقوق معنوی محتوایی وب سایت ، متعلق به آزمایشگاه پاتوبیولوژی شفق می باشد؛ وب سایت آزمایشگاه پاتوبیولوژی شفق حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می دارد.

۳. خدمات و محتوياتی که توسط وب سایت تولید و عرضه می شوند؛ صرفا جهت استفاده در این وب سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس ها، لوگو و... از وب سایت آزمایشگاه شفق توسط فرد حقیقی یا حقوقی، پیگرد قانونی خواهد داشت. ذکر مطالب این وب سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی این وب سایت و لینک به مطلب ذکر شده ، با کسب اجازه کتبی از مسئولان وب سایت مجاز است .

۴. وب سایت آزمایشگاه پاتوبیولوژی شفق اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

۵. وب سایت آزمایشگاه پاتوبیولوژی شفق پایگاه اینترنتی دیگری جز www.shafaghlab.com و زیر مجموعه های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس هایی جز آدرس های رسمی و معتبر این وب سایت، مورد تایید آزمایشگاه شفق نیست.

Copyright © 2012-2016 Shafagh Speciality Pathobiology Laboratory